Doi bucureșteni sunt izolați în camper în Spania
Bogdan și Adelina Vlădescu stau în izolare la autorulotă în satul Buera din Spania Cei doi bucureșteni, Bogdan și Adelina împreună cu cățelușa Ancuța au plecat cu autorulota prin Europa acum 10 luni. După ce au colindat 18 țări cu camperul, au ajuns în Spania unde ia prins pandemia. Așa că acum stau în izolare … Continuă lectura Doi bucureșteni sunt izolați în camper în Spania
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba