Ahorn Camp A 690 MOVE – un motorhome de familie, construit pe noul Renault Master, care vine cu o propunere interesantă: mai mult spațiu și dotări esențiale, la un preț mai accesibil.
În acest video vă prezint în detaliu noul A 690 MOVE, un model 2027, cu alcov, lung de aproape 7 metri, cu 4 locuri de dormit standard și posibilitatea de a ajunge la 5, două paturi generoase în spate și un pat dublu în alcov.
Vedem interiorul, bucătăria, baia, spațiile de depozitare și, mai ales, unde a făcut Ahorn Camp compromisuri pentru a putea reduce prețul.
Modelul este construit pe Renault Master, iar seria MOVE vine cu un design interior simplu și modern, fiind gândită pentru cei care vor un motorhome practic pentru călătorii în familie.
Dacă vreți să vedeți acest model în România, Ahorn Camp A 690 MOVE este disponibil la dealerul oficial Ahorn din România.
👉 Vezi Ahorn Camp A 690 MOVE în România la showroom-urile din Otopeni sau Sibiu – https://autoruloteahorn.ro
RVTravel.eu – travel | work | living
#AhornCamp #AhornCampA690 #A690MOVE #AhornCampMOVE #Motorhome #Campervan #Autorulota #Autorulote #CamperLife #VanLife #RVTravelEU #RVTravel #RenaultMaster #MotorhomeLife #CamperTravel #RVLife #CampingLife #CalatoriiCuAutorulota #AutorulotaRomania #CamperRomania
Dilema confortului: Devin autorulotele prea mari pentru drumurile pe care circulăm?













